Sony KDL-55W755C

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod marekf.197 21. 6. 2017 17:33

Prosím vás, vie tu niekto poradit akú klavesnicu k tomuto tv Sony Bravia KDL-50W755C. Našiel som Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus ale je tam jeden problém že nefunguje správne vyhladávani v app. Yotube. tu je jeho koment:
"Kavesnica nefunguje v aplikacii youtube na Smart TV - neda sa nou pisat do vyhladavacieho policka, ale ak idete na youtube cez www prehliadač TV už je to OK. Proste niektoré aplikácie neumožňujú použiť klávesnicu.
Touchpad funguje výborne. Odskúšané na LG 50UF8307."

Neviem či to len na jeho telke neišlo, alebo to neide na všetkých androidoch.
marekf.197
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paullik74 25. 6. 2017 19:08

V případě Android TV se tohohle určitě bát nemusíš, tam s tímhle nebude problém. U ostatních systémů si netroufám tvrdit, nemám zkušenost ani s jedním. Ale Sony má právě Android TV, takže v poho.

Vlastním starší verzi zmiňované klávesnice, je suprová, ale nedá se na ní pohodlně psát například když ležíš. Z toho důvodu je jako multimediální klávesnice podle mě mnohem lepší něco jako Logitech diNovo Mini, která se už ale bohužel nevyrábí a ani nemá žádného Logitech nástupce. Mě se jí podařilo sehnat na bazaru za přijatelný peníz a i přesto, jak je stará, tak je naprosto parádní. Podsvícená, funkční, touchpad, skvěle padne do ruky, je stylová a je na bluetooth. Prostě pecka :).

Něco podobného vyrobilo i Lenovo, model N5902A (https://www.alza.cz/lenovo-multimedia-r ... 276598.htm). Navíc plánují i nový produkt (http://blog.lenovo.com/en/blog/the-leno ... gital-home), ale například nebude podsvícená, což se zejména u takovéto klávesnice (pro toto využití - já sleduji TV výhradně při přítmí/tmě) dle mého hodí.

Pokud takové nároky nejsou, K400 určitě dobře poslouží, na mé starší verzi se i moc fajn píše. A pokud by se náhodou vyskytl podobný problém, jako si citoval, tak určitě přijde nějaká aktualizace. Podle mě se ale není vůbec čeho bát.
Paullik74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FranTv 26. 6. 2017 19:13

Zdravím, sice mám Philips, taky Android a k TV mám orig. ovladač s klávesnicí na druhé straně,
ale pořídil jsem si tuto klávesnici:
http://www.viboton.com/viboton-x3/
bezdrátová, touchpad, joystick, dobíjecí baterka...z Číny za týden za 340,- vč. dopravy ...
a dalo by se říct, že funguje na všem v TV :-)
FranTv
Junior

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 29. 6. 2017 15:43

https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... d+wireless Ak vies objednavat cez aliexpress, tak si urcite vyberies
bylinnycaj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 12. 7. 2017 15:41

Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miple 7. 1. 2018 11:14

Tak po čase oživím tuto dykuzy. S TV jsem max spokojen. Ale teď jsem někde něco pomačkal a nevím jak z toho ven. Když najedu přes tlačítko HOME do menu a následně z něj chci vyjet, tak mi tam naskočí viz. foto
IMG_20180107_091030_001_COVER.jpg

A nevím jak z toho ven. Můžu mačkat co chci a je to tam pořád. Jediná cesta je přes GUIDE, v GUIDE je jen pouze nabídka toho streamování, nic jiného. V nabídce GUIDE musím vyjet na TV výběry a odtud už se dostanu k TV kanálům. Než jsem tam nějak navolil to stramování, tak se mi to tam nezobrazovalo.Prosím o radu jak to streamování odstarnit, vypnout a pod. Děkuji.
Přílohy
guide.jpg
miple
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2018 11:34

Někde v nastavení zatrháváš, co vše chceš zobrazovat. Ty jsi zřejmě zatrhl to streamování/upoutávky. Takže ho musíš zase zrušit. Projdi jednotlivá nastavení... mám pocit, že to není přímo v hlavním menu, ale někde v lokálním settingu u příslušné funkce.

Jak dáváš druhou fotku, tak je tam nastavení ... co tam máš za možnosti?? A mrkni na Guide žánry.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 1. 2018 12:37

Řekl bych že jsi si zaškrtl vstup "Kanály streamování".
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2018 12:39

To bude ono... díky za pomoc trente, nemohl jsem si vzpomenout.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miple 7. 1. 2018 15:05

MgX píše:Někde v nastavení zatrháváš, co vše chceš zobrazovat. Ty jsi zřejmě zatrhl to streamování/upoutávky. Takže ho musíš zase zrušit. Projdi jednotlivá nastavení... mám pocit, že to není přímo v hlavním menu, ale někde v lokálním settingu u příslušné funkce.

Jak dáváš druhou fotku, tak je tam nastavení ... co tam máš za možnosti?? A mrkni na Guide žánry.

V nastavení GUIDE jsou tyto možnosti
guide 2.jpg


-- 7. 1. 2018 15:10 --

trent píše:Řekl bych že jsi si zaškrtl vstup "Kanály streamování".


Tak to bylo asi ono. Dal jsem skrý streamování a snad to pomohlo. Uvidím. Jdu to problikat. Zatím moc dík. ;-)
miple
Junior

Odeslat příspěvekod trent 7. 1. 2018 15:13

Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miple 7. 1. 2018 15:24

jj. Už to mám Díky. Ještě bych se chtěl zeptat jak se přes KODI dá sledovat internetová TV našich programů. Někde jsem tady četl že to nahradí to červené tlačítko HBBBTV. Přes to se mi totiž TV na Nově a Primě pořád restartuje a zamrzá.
miple
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2018 15:26

Legálně jen přes poskytovatele a nějakou aplikaci ke které se přihlásíš. Jinak HbbTV. Zkusit, kde se co restartuje. Pokud Ti to dělá jen Prima, můžeš jim napsat model TV a popis problému přímo na jejich email, který visí právě na HbbTV... novém HbbTV TV Prima.

Pomůžeš i ostatním.

Jinak - jestli jsi ten problém se streamováním někde vyřešil, napiš přesně kde to bylo, či dej fotku a napiš, co jsi deaktivoval. Ať to pochopí každý čtenář. Díky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miple 7. 1. 2018 15:33

Takže vypnutí streamování je zde. HOME/Nastavení/Externí vstupy/Správa vstupů/Kanály streamování skrýt. Tam zatrhnout položku skrýt.
miple
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2018 15:37

Díky moc!
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků