Jaká TV s HDR na hraní PS4 PRO

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 8. 2017 14:12

pehe2805 píše:Radši si kupte pořádnou FHD TV
Take sa už nepredavaju. To je ten problem. Ak teda ignorujeme oled.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twiztid7 8. 8. 2017 14:29

U moji ks 7002 je bluethoot.ale furt hledam. Tu optimalni nastaveni obrazu pro hrani a filmy
Twiztid7
Junior

Odeslat příspěvekod kornrum 8. 8. 2017 16:22

Ryan Giggs píše:
pehe2805 píše:Radši si kupte pořádnou FHD TV
Take sa už nepredavaju. To je ten problem. Ak teda ignorujeme oled.


A co tato? Asi to nebude žádný výkvět moderní technologie, ale na filmy myslím, více než slušné.
Pro hraní her bych ale měl strach z input lagu...

https://www.electroworld.cz/samsung-ue60j6282

edit: omlouvám se, není hdr
kornrum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 8. 2017 18:04

Ano, to je najlepšia voľba, ale už len posledne kusy.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buccaneer87 12. 8. 2017 12:07

zdravim,

taky hledám TV ke konzoli. Jen tedy ne k PS4, ale k xbox one :)

chci se zeptat jakou TV úhlopříčky 55 by jste mi doporučili v ceně do cca 17k.

TV využívám hlavně na hry na xboxu. Dále na živé přenosy amerického fotbalu, sledování seriálů z flashky nebo kodiho a sem tam televizní vysílání.

Co jsem tak hledal, tak zatím mám v této cenová hladině jen jednoho favorita a to samsung ue55ku6072. Je to pro tyto moje účely dobrá TV? Nebo poradíte jinou?

Můj druhý favorit je philips 55pus6561, ale tam už jsme i po odečtění cash backu výrazně před limit. Ale pokud mi řeknete, že pro moje účely se opravdu vyplatí těch x tisíc za tento philips připlatit, tak o tom popřemýšlím.

Předem moc děkuji za rady a názory
Buccaneer87
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Buccaneer87 12. 8. 2017 12:25

děkuji za tip. můžu se prosím jen zeptat, v čem přesně je tato TV lepší než mnou vybraný samsung. předem děkuji za odpověď.
Buccaneer87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 8. 2017 12:28

Je to špičkovy FHD TV so 100 Hz panelom. Ten "tvoj" Samsung je UHD lowend s 50 Hz panelom.
Su tu o tom TV na fore popisane tony, aj porovnanie napr. s KU6.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buccaneer87 12. 8. 2017 12:52

aha. jenže když se koukám tady na recenzi http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/j6200 tak to hodnocení není nic extra :( imput lag o hodně vyšší než ta mnou zmiňovaná tv a celkové hodnocení taky horší :( i když samozřejmě v TV se nepohybuji, tak nevím jak moc se dá na recenze z těchto stránek spolehnout
Buccaneer87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 8. 2017 14:02

1. Netreba sa tam pozerať na body. Pretože ich ma strhnute už len napriklad preto, že nema UHD rozlišenie, alebo že nema podporu HDR či že nema hdmi 2.0 atd. Čo je ale u FHD TV logicke. Treba si prečitať vysledky tykajuce sa čisto obrazu.
2. su to kanadske modely, ktore môžu byť ine ako naše
3. skusenosti ľudi nielen tu z fora sa zhoduju že je lepši
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buccaneer87 12. 8. 2017 17:46

Okej srovnani techto tv zde na foru jsem procetl a i kdyz vylozene 4k nepotrebuju tak u te ku6072 je vyrazne nizsi imput lag nez u 6282. A jak jsem rikal, tak tv vyuzivam prevazne k hrani her na xboxu takze myslim ze imput lag je hodne dulezitej aspekt ne?. Je 6282 vhodna i na hrani? Diky

Na druhou stranu v soucasnosti mam samsung ue40h5570 na ktere hraju a imput lag ani netusim kolik je :D nevi nekdo prosim?
Buccaneer87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 8. 2017 19:00

Vyrazne nižši ten lag nie je. Navyše novšim FW môže byť všetko inak. H5 ma cca 30-35 ms.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buccaneer87 12. 8. 2017 19:37

Takze myslite, ze ta 6282 je na hry dobra?
Protoze pokud moje soucasna ma 30-35 v hernim modu a kolem 49 mimo herni mod (herni mod nepouzivam, protoze se mi v nem grafika vubec nezamlouva a boli me z ni oci) tak 6282 ma mimo herni mod cca 65. To si myslite, ze je jeste v norme?

-- 12. 8. 2017 21:01 --

A jeste na vas mam prosim dva dotazy :) 6282 v uhlopricce 60 je v necem jina nebo je to identicka tv? A jak daleko se tak doporucuje sedet od fhd tv s uhloprickou 60.

Predem vam moc dekuji za ochotu
Buccaneer87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 8. 2017 06:02

Pokiaľ ti nevadí lag 50, tak zrejme nie si naňho citlivy. Tak ti možno nebude ani 65 ak taký naozaj ma. To nie je nejaký enormný rozdiel. Takisto záleží na hrách čo hráš. Každopádne ako bolo povedané, už je x-ty firmver tak to môže byť inak, takisto môže na tomto TV vyzerať inak herný mód, možno ťa unho oči bolieť nebudú a budeš ho používať.

Objednaj to cez net a to najhoršie čo sa môže stať, je že to proste vrátiš.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buccaneer87 13. 8. 2017 08:34

To je taky fakt. Ted uz jen resim jestli spis nejit do 60 uhlopricky. Za predpokladu, ze maji obe uhlopricky stejne vnitrnosti a parametry? Myslite, ze uhlopricka 60 u fhd je na 260-270cm pozorovaci vzdalenost uz moc velka?
Diky
Buccaneer87
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků