Reklamace samsung ue40h6200 vyrizeni vymenou panelu. Info

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zower 27. 10. 2016 16:45

Ahoj, tak jsem byl po 19 mesicich reklamovat svoji televizi viz vyse. Odpoved ze servisu je ze mi u ni budou menit panel, jelikoz je to prvni oprava tak z jejich vyjadreni to ani jinou formou (vratit penize, odstoupit od smlouvy) resit nejde. No vcelku mi to nevadi s tv jsem byl spokojen az na drobne tecky na displayi kvuli kterym byla ta reklamace. Otazka se spis tyka vymeny panelu, meni se vzdy za stejny? A jak si to budu moci zkontrolovat, ze mam v tv ten samy panel jako v ni byl driv? Nemuze se stat ze dostanu jiny horsi a nepoznam to na nem? Tenhle model uz se dyl nevyrabi tak me vymena panelu zaskocila. Diky za info.
Naposledy upravil zower dne 27. 10. 2016 20:38, celkově upraveno 1
zower
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 10. 2016 17:18

Teoreticky môžeš dostať samozrejme aj iny panel a nemusiš to poznať. Každopadne konkretny panel je naviazany aj na prisluchajucu elektroniku, tak tam nejde dať len tak hocijaky. Takže veľa možnosti nebude. Samozrejme môže byť od ineho vyrobcu, ale tam je to o uhle pohľadu. Niektore vlastnosti môže mať horšie, ine zas lepšie.

U Samsungu sa to skontrolovať da, stači vliezť do servisneho menu, tam najdeš presne označenie panelu. Si to niekde zapiš a po vymene kukni znovu. Len je to na vlastne riziko!, rozhodne tam netreba meniť žiadne hodnoty. To ako sa tam dostať, si vygoogli, je toho plny net.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zower 27. 10. 2016 17:20

Diky za odpoved, jelikoz uz tv v servisu je tak si bohuzel ten stary panel nemam jak zkontrolovat, budu moct kouknout pouze na ten novy.
zower
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 10. 2016 17:40

Ak si dobre pamätam, tak tam je Samsung panel 40A1AF0V
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zower 27. 10. 2016 18:30

Aha dekuju, kdyztak jeste pohledam. A slo by to ono vubec nejak rozporovat, kdyby tam byl panel jiny? Ale 'kdyby' necham az mi tv vrati a zkontroluju to. Moc diky za informace ryane.
zower
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 27. 10. 2016 18:34

Rozporovat to, dle mého názoru, nemůžeš. Pokud bude TV plně funkční, není co rozporovat. Byl bych rád, že se stav řešil takto. H6200 je slušný televizor, byla by škoda ho vracet. Samozřejmě si můžeš ověřit, jaký panel byl osazen. Domnívám se, že většinou stejný, či podobný typ. V servisu asi nebudou mít zájem řešit sekundární věci spojené s jiným HW.

A ještě... když tak teď koukám... po 19 měsících. Vlastně budeš mít novou telku - když se to tak vezme. To není špatné.

Určitě po odzkoušení opraveného LCD televizoru - poreferuj, co a jak. Zajímá nás to. Díky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zower 27. 10. 2016 19:59

Vyber te tv byl uz na doporuceni zde prispivajicich a opravdu jsrm s ni az na ty flicky byl spokojen. Snad bude nova obrazovka bez vad a tv bude dal dobre slapat, vedet urcite dam.
zower
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 27. 10. 2016 20:06

Zaznamenal jsem případ v okolí, kdy známému odešel televizor těsně před skončením záruky. Měl z toho nervy, byl rozladěný... kdo by nebyl. Nakonec dostal novou telku, nový typ, ve stejné třídě jako měl on. Říkám mu - Tys měl štěstí v neštěstí. Je spokojený.

Z druhé strany. Není dobrá vizitka, když takto odcházejí telky, co jsou ještě poměrně nové.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zower 4. 11. 2016 17:57

Ahoj, tak tv je zpet a po zkontrolovani servis menu je ten panel stejny jako psal ryan. I jsem se na to v tom servisu ptal a potvrdili mi, ze budou davat ten samy panel co tam byl.
zower
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 4. 11. 2016 18:13

Potom si vlastně šťastný muž - jak jsme si mysleli - máš „novou“ telku :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zower 4. 11. 2016 18:27

Jasny to jsem :) snad se neobjevi nejaka chyba na obraze par let a je to bezva :)
zower
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 4. 11. 2016 19:23

Snad nepřijde nic dalšího a televizor po servisním zásahu již bude sekat dobrotu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 4. 11. 2016 22:49

MgX píše:Zaznamenal jsem případ v okolí, kdy známému odešel televizor těsně před skončením záruky. Měl z toho nervy, byl rozladěný... kdo by nebyl. Nakonec dostal novou telku, nový typ, ve stejné třídě jako měl on. Říkám mu - Tys měl štěstí v neštěstí. Je spokojený.

Z druhé strany. Není dobrá vizitka, když takto odcházejí telky, co jsou ještě poměrně nové.
Tomu se říká "špatně spočítaný kur.vítko" = vyčudilo se dřív, než skončila zákonná odpovědnost výrobce/prodejce za kvalitu. Můžeš bejt rád, že se to stalo před koncem záruky, dneska už je naprosto běžný, že se u výrobců relativně velká skupina návrhářů a statistiků zabejvá jen a výhradně návrhem takovýho provedení a zapojení součástek, který budou mít životnost omezenou na co nejkratší dobu těsně po vypršení zákonný záruky - tak, aby výrobce/prodejce za vzniklou závadu UŽ NENESL odpovědnost a přitom aby se oprava už nevyplatila a zákoš byl nucenej si koupit novej výrobek ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cigan 123 16. 10. 2017 10:07

ja mam podobný problem,zavolal som na hlavnu centralu servisu samsungu s tým že mam na obrazovke:mozaiky hlavne na tmavom obraze,svetle kruhy a flaky podsvietenia. poslali ku mne svojho technika zapojil svoj usb s nejakímy fotkami videami.jeho zaver že problem nieje televizor ale zdroj príjmu.aby som zamenil digi za skalink .darmo som vysvetloval že mi to robí aj na filmoch z externeho hardisku.proste on nevidel žiadný problem
a ja neviem ako dalej.
cigan 123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 10. 2017 21:50

A tos mu to nemohl na tom TV zrovna ukázat? Já bych od něj okamžitě chtěl vysvětlení, jak to, že jejich TV na "jeho špeciál" USB funguje a na mým ne - stejně tak bych do toho poslal signál přes HDMI z PC.
Na to je jediná rada - reklamuj špatný vyřízení reklamace, že závada nebyla technikem při jeho návštěvě opravena, protože se neprojevuje výhradně při příjmu externího vysílání, ale i při přehrávání z tvýho paměťovýho média. Ať ti to vysvětlí, jak je to možný.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků