Fleky v obraze

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 20. 9. 2016 19:05

Ahoj lidi

Potreboval bych poradit, jestli je to normalni. Před rokem jsem koupil novou TV Samsung UE55H6400 a mam silny pocit, ze vidim nejake fleky. Uz jsem z toho tak nervni, ze je vidim snad všude. První jsem si myslel, ze je to třeba stin, ale asi ne. Zhasl jsem a jsou tam stejne. No však se podivejte. Zda se mi to nebo mi uz fakt hrabe.

02.jpg
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 20. 9. 2016 19:20

no flekatý se to zdá, ale chtělo by to vyfotit jednobarevnou plochu a bez odrazů světel

a pokud koukáš na tento obsah, tak se nedivím, že ti hrabe :)
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 20. 9. 2016 19:28

vůbec netusim jak vyfotit jednobarevnou plochu :) Ten odraz svetla je z telefonu jinak je v mistnosti tma.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 9. 2016 19:46

Vypni blesk a tak to odfot. A ako sa pise vyssie, daj tam nieco jednofarebne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 20. 9. 2016 19:50

nastav AV vstup na něco, co není aktivní a získáš tmavou plochu.
klidně nech svítit, ale vypni blesk a případně světla, která se v TV odrážejí
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 20. 9. 2016 19:55

Tak se podarilo. tady to je.

03.jpg
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 20. 9. 2016 20:14

mizerné podsvícení a to dost - divné je, že sis toho nevšim dřív, teď už s tím těžko něco uděláš
možná zkusit v nastavení ubrat podsvícení, jestli by to trochu nepomohlo
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 20. 9. 2016 20:21

Je to na reklamaci? Za tyden tomu bude rok co jsem ji koupil a záruku jsem si priplatil. 2 + 3 roky. Jak se to resi. Oprava nebo vymena kus za kus. Prisahal bych ze to tam nebylo a zacalo to az ted v poslední dobe.
Koukal jsem do nastaveni obrazu, ale at delam co delam tak ty fleky tam jsou porad. :(
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 20. 9. 2016 20:44

nemas tam vadny pixel? :)
inak berem, ze sa to mohlo casom zhorsit
http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... ilit=h6200
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 21. 9. 2016 16:25

Co myslite mam se hadat a reklamovat. Trvat na oprave nebo vymene. Mam ji necely rok a zaplatil jsem si záruku na 5 let. Predtim to tam nebylo. Az ted to zaclo tahat oci jak je to uz videt.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 9. 2016 16:46

Skor to tam bolo, len si to nevnimal. Nie je obvykle aby sa clouding objavil zo dňa na deň.
Každopadne môžeš to skusiť reklamovať, zato nič nedaš.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 27. 9. 2016 13:26

Tak dneska jsem mel doma v ramci záruky pana ze servisu. Mrknul na obraz a hned ze to tam vidi. Porovnal jestli sedi seriove číslo TV a objednal nejaky nahradni dil. Co presne nevim. Zrovna jsem musel odejit, ale rikal ze v pondělí prijde a vymeni ten dil za novy a pokud to bude delat dal tak ze bude asi vymena za novou televizi. Tak uvidíme v pondělí.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hynex 27. 9. 2016 14:24

Pokud by ten náhradní díl problém odstranil, tak by mě docela zajímalo o co konkrétně šlo ... mám totiž ty samý fleky, teda pravda na podstatně starší lcd televizy, díky ;-)
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 27. 9. 2016 14:35

Urcite napisu vic v pondělí o co konkretne slo. :)
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 9. 2016 13:52

V každém případě se určitě ozvi - budeme rádi, když se podělíš, co za konkrétně Tvým problémem stálo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků