Fleky v obraze

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 30. 9. 2016 14:34

Tak se omlouvam ale volali mi ze servis dorazi az v patek 07.10 Musime vydrzet neda se nic delat
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 7. 10. 2016 11:04

Tak prave odesel pan ze servisu. Hned na zacatku musim napsat ze ziju ve Francii takze napisu vlastnimi slovy co jsem rozuměl.
Prisel někdo jiny nez minule s krabici v ruce, mrknul na TV a nechapal co ten jeho kolega chce menit. To co prinesl je součástka pokud bych mel spatne barvy. Dival se na ty fleky a řekl ze to je bolest všech led TV. Ze oprava nic nevyresi. Vysvetloval mi jak system led funguje atd. no přednáška asi na 40 minut. Potom TV seridil znova a je fakt ze uz ty fleky nejsou tak videt.
Řekl v kostce toto : Pokud chci TV bez fleku, tak by to vyresila OLED TV. Ale ze ta cena je zatím silena. Zaruku mam na 5 let takze mam byt v klidu a pokud by ty fleky byly vic videt tak to mam reklamovat do tech 5tilet znova. No a ze za 5 let ze ty OLED TV budou cenove nekde jinde. Takze mi vlastne doporucil počkat a nechat to zatím tak a v ramci záruky pak tu TV vymenit třeba i s doplatkem za OLED TV. A taky ze je to prece jen nova technologie a za tech 5 let to bude nejen cenou nekde jinde ale bude to i vychytane.
Nevim co ten typek udelal ale nastavil to docela dobře. Musel bych byt fakt hnidopich, abych ty fleky videl. Jina věc je když dam v TV jen jednobarevny obrazek, tak ty fleky tam jsou porad.
Servisak se na me usmal a řekl mi slusne něco ve smyslu ze jsem hnidopich, ale ze me chape. Ze kdye uz jsem dal za TV přes 1000€ tak by to mělo mit obraz jak vino, ale ze to je proste problém systemu LED.
Takze ja to nechavam zatím tak. Docela me to stvalo, ale jak uz jsem psal servisak to nastavil velmi dobře a pokud fakt vylozene není na obrazovce obraz třeba hodin s ruzovim pozadim jako na NOVE nebo mraky, tak je to celkem v pohode.
Kdybych koupil jinou znacku s LED tak bych si asi moc nepomohl.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 7. 10. 2016 11:42

skus odfotit
bude to casom(teplom) sa material trocha pokrutil a prestal priliehat
ja som si to zas pre zmenu sposobil na spodu lcd monitora sam, prenasanim, asi som ho viac stlacil
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 21. 10. 2018 09:05

Tak po dvou letech jsem tu zase. Televizi jsem znovu reklamoval a nabidli mi cca 20.000kc. na nakup nove TV s tim ze ta stara je neopravitelna. A ted co koupit. Ten system od Samsungu jsem vůbec nepouzival. Bylo to pomale a aplikace zadne. Co hodne vyuzivam je Kodi který poustim do TV z Xbox One. A tak bych se chtěl zeptat na nejake doporuceni. Koupit opet Samsung TV s tim jejich novym systémem Tizen a poustet Kodi zase z Xboxu nebo radeji Philips nebo Sony se systémem android kde je moznost nainstalovat primo do TV i Kodi.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 10. 2018 09:46

TV kupuj podla obrazu, nie podla systemu.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 21. 10. 2018 10:33

Doplatil bych za OLED, jak už ti pan servisák říkal, tam fleky nebudou. A od té doby co jsi psal poprvé už jsou i ceny veselejší.;-)
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků