Samsung UE55KS8002 / UE60KS7002

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dnyvlt 27. 6. 2016 14:19

Ahoj, na televize nejsem žádný odborník a tak se raději zeptám. Chci novou televizi, rozhodl jsem se pro Samsung a teď nevím jaký typ a jakou velikost. Na televizi se dívám většinou tak ze 4 metrů, vstup mám Skylink (většinou koukám na HD programy) a nechci prohnutou obrazovku.

Rozhoduji se hlavně mezi těmito dvěma:

- Samsung UE55KS8002
- Samsung UE60KS7002

Co by jste mi poradili?
dnyvlt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 27. 6. 2016 19:24

Bral bych tu větší. Stále je to velká vzdálenost i na 60", abys plně byl okouzlen 4K detaily, ale je to smysluplnější. Nevyplatí se připlácet za vyšší model v menší velikosti, zvlášt pro potřeby, které zmiňuješ.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dnyvlt 29. 6. 2016 12:42

Já se ještě zamýšlím nad otázkou jestli vzít tu sedmičkovou řadu, protože má jenom jeden tuner a osmičková má dva. Kvůli nahrávání druhého pořadu. Nebo jestli používat externí satelit...
dnyvlt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 29. 6. 2016 14:51

Nahrávání z interních tunerů je beztak omezené.
Dávat za to 15k navíc, nevim, nevim. S takovou TV mě překvapuje, že někdo chce vůbec koukat na TV kanály, natož je nahrávat, ale prosim.. proti gustu žádný dišputát :)
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dnyvlt 1. 7. 2016 11:21

Já koukám hodně na sport (když regeneruju po vlastním sportování) a tak ano, koukám i na TV a i si věci z TV nahrávám ;)

Nakonec jsem se rozhodl pro tu osmičkovou řadu, je to sice 55 a ta sedmičková 60, ale podle zahraničních recenzí přece jenom vychází lépe.
dnyvlt
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků