Vyladěná TV pro serfování na netu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kalimero73 26. 6. 2016 22:53

Dobrý večer kluci, mám dlouhou chvilku, tak se s vámi chci poradit ohledně nákupu solidní TV s možností využít ji třeba v ložnici pro plynulé serfování po netu, zkouknutí nějakého filmu z flešky nebo streamování hudby např. z youtube, tak aby bylo vše vyladěné a nesekal se obraz při připojení k netu. primárně samozřejmě kvalitní zobrazení vysílání SD a HD z kabelové tv. Budu koukat cca z 2,5-3m, myslel jsem že bude stačit 50-tka uhlopříčka,
budu koukat s partnerkou hlavně večer před spaním, stačí FHD.

Ze všech možných testů i hodnocení na netu se mi nejvíce zamlouvá loňský model Panasonic TX-50CS630E, popř. jeho letošní nástupce DS, na který bohužel zatím nic moc zkušenosti nejsou k mání.

Kamarád koupil nedávno do malé ložnice LG 32LF632V ve slevě za necelých 9.000,- a je moc spokojený právě s vyladěností tv pro brouzdání po netu, obraz jsem viděl a i když to není 100hz VA panel, tak je obraz velmi solidní a vše funguje ke spokojenosti. Takže mě napadá, jestli do výběru nezařadit i 50´LG modely 2015

Můžete mi prosím kluci poradit do čeho jít a čeho se vyvarovat? Nějak se tady na fórech moc nepíše o používání tv jako náhradu pc, takže vlastně vůbec nevím, jestli ty "Panáci" jsou tak vyladěný, že serfování po netu jím nedělá vážnější problém a přehrají všechny hlavní formáty videa. Takže bych vám byl moc vděčný za radu nebo postřeh, kdo máte zkušenosti s tv, které zvládají i internet aspoň na 2 :-) , teda velmi dobře.

Díky moc za názory a zkušenosti, ahoj Máca
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 6. 2016 07:02

kalimero73 píše:Nějak se tady na fórech moc nepíše o používání tv jako náhradu pc.

Praveze sa tu o tom pise skoro v kazdom vlakne. Televizor ako nahrada za PC je v sucasnom stave nonsens. Neda sa to ani zo srandy.
V nejakej forme ti to samozrejme posluzi, a niekoho mozno aj uspokoji, ale od pouzitelnosti pc je to na mile vzdialene.
Kazdy aystem je jeden velky kompromis.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalimero73 27. 6. 2016 08:37

o.k. Ryane, díky za názor, máš pravdu, že je to jeden velký kompromis, ty telky s internetovým prohlížečem.
já jsem to myslel tak, že na té telce do ložnice, je pro mě důležitější ten net, na úkor kvality obrazu, když hlavní "tv na superobraz" budu mít v obýváku. Tak jsem se chtěl zeptat na zkušenost zdejšího fóra, která z těch už prověřených tv má aspoň dobrou kvalitu prohlížeče a dá se doporučit v porovnání s ostatními. nic víc nic míň :-)
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 6. 2016 13:07

Prehliadač ti pobeži viacmenej použiteľne na každom smart TV, v tom by som zasadny problem nevidel.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků