LG LCD TV divný problém

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Malveon 24. 5. 2016 19:18

Ahoj!

Môj LG 55UF8007 sa sám od seba vypol. Keď som ho zapol, tak ten vták z webOS chcel odomňa aby som dal OK. Lenže to z nejakého dôvodu nejde. S ovládačom sa dá iba iba zapnúť/vypnúť TV a hlasitosť, nič viac. Nemôžem zmeniť zdroj (USb/HDMi) a ani nič iné. Skúšal som ho odpojiť na dlhšie z elektriky, ale nepomohlo.

Neviete mi nejako poradiť čo stým?
Malveon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 5. 2016 23:21

Zkusit vyndat baterky z ovladače, nechat je ležet na stole, pak na ovládači podržet třeba tlačítko OFF po dobu 10 vteřin, znovu vložit baterky a zkusit. I ten ovladač je někdy potřeba vyresetovat ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 25. 5. 2016 05:04

Pokud má Tvůj TV tlačítka k ovládání přímo na sobě, vyzkoušet funkčnost takto. Samozřejmě jak píše EKKAR. Když je možno provést zrušení párování ovladače a znovu ho následně s TV spárovat... tak to udělej.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malveon 25. 5. 2016 15:34

Baterky som z ovládača vyndal a aj potom vymenil za nové, ale nepomohlo. Na TV nie je žiadne tlačidlo. Zrušenie párovania ovládača nejde, ten TV nechce robiť nič. TV idem teraz dať na reklamáciu, na EURO 2016 ho chcem mať už doma.
Ale aj tak ďakujem za rýchle tipy na riešenie.
Malveon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 25. 5. 2016 18:51

mozno blbost...
ak mas moznost, skus vyskusat aj iny LG ovladac...aj ked pochybujem,ze to pomoze
bylinnycaj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 25. 5. 2016 19:41

Nechce se mi věřit, že by TV neměla mechanická tlačítka (tlačítko) přímo na bedně. Moje LG má skrytý joystick dole pod logem, není vidět, ale dá se nahmatat.

-- 25. 5. 2016 20:43 --

Upřesňuji, že není pod logem, ale za ním ze zadní strany.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 5. 2016 20:19

Samozřejmě - napsal jsem tlačítka, ale může tam být i joystick.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 26. 5. 2016 19:29

To byla reakce na Malveona, který píše, že na TV není žádné tlačítko. Jasně, že je fuk, jestli tlačítko nebo joystick, ale jedno z toho by na TV mělo být na 100%.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 26. 5. 2016 19:36

Já přitakám Tebou podané informaci :-) Tedy reaguji vlastně taky na něj. Jen při souhlasné reakci s Tebou.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 26. 5. 2016 21:48

a jo :)
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků