Philips 55PFT6510/12 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 17. 2. 2016 19:54

AVmania přinesla další z řady testů televizorů. Tentokráte byl na redakčním stole model s Androidem - Philips 55PFT6510/12.

Kdo chce čte, kdo má zájem diskutuje.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 2. 2016 19:32

Jak v nastavení obrazu docílím "opálenější" obličeje? Přijde mi, že jsem si všechno vyladil podle sebe hezky, ale asi bych snesl tmavší pleť. Přijde mi, že jsou nezdravě bílí.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2016 19:34

Někdy to vypaluje dynamický kontrast. Vypnul bych ho.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 2. 2016 19:41

Dokonalý kontrast jsem vypnul a pak už jen lehce doladil nastavení kontrastu kolem a je to přesně ono. Díky
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 2. 2016 20:12

Nemáš zač. Hlavně, že to pomohlo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pehe2805 25. 2. 2016 18:45

Ahoj jak je TV na tom s rychl. pohyby?Nemá někdo zkušenost z hraní na PS4? díky
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 3. 2016 20:21

Pořídil jsem k TV 3D brýle PTA529 a stáhnul čtyři 3D filmy jako třeba Avatar, Alenku v říši divů a nějaké animované pohádky. Bohužel je všechno trochu mázlé a sledování takového obrazu je velmi nepříjemné. Netuší někdo v čem může být problém?

A to, že po zapnutí filmu a manuálním přepnutí na 3D (nechápu na co je v menu volba automaticky) obrazovka většinou jen zčerná a musí se z filmu vyskočit a znovu jej zapnout ani neřeším. Kdy se to přepne normálně jsem zatím nevypozoroval. Prostě to zkouším tak dlouho, dokud se to nepřepne a obraz je viditelný. Momentálně to přepínám na 9. pokus a nic. Vždy černá obrazovka a jen ambilight svítí podle scény, ale obraz nevidím.

-- 8. 3. 2016 20:39 --

Tak jsem TV zkusil vypnout a nešla zapnout, zkusil jsem vypnout ze sítě a poté se rozsvítil ambilight a zapnutí trvalo snad minutu. Už jsem myslel, že se nezapne. 3D už jde přepnout.

-- 8. 3. 2016 20:53 --

Znovu se soustředím na to 3D a některé scény jsou krásně čisté a hladké a některé rozmazané. Většina statických záběrů je ok, ale jak je to v pohybu, tak už je to na houby.

Asi budu muset někam do obchodu mrknout jak to vypadá na jiných TV. Možná jsem jen čekal něco víc a funguje to správně.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leoshavla 9. 3. 2016 06:33

Nastav 3D vedle sebe obráceně.
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 3. 2016 09:18

Ok, večer vyzkouším
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fyluta84 9. 3. 2016 15:59

To přepínání na 3D mám stejné... prostě černo... musím vyskočit atd. mám tu 40PFT 6580/12

dále mě SERE to, že se mně automatický mění nastavení, ač to mám všechno povypínané.. (pohyb a clear LCD)

zkus si schválně , i když to máš vypnuté, dát třeba nastavení na max a pak vypnout. Obraz se najednou krásně "vylepší" a běhá nesekaně reálně. (nejvíce je to vidět pri hbb) toto dělám po každém přepnutí z TV na hbb NEBO PO ZAPNUTÍ tv.

už řeším, ale bojím se , že žádný philips v ČR to nepochopí, na telefonu jsou jen slováci a ty že prej se s tím nesetkaly, přitom na světových forech o tom píší. Ten ANDROID to celý po... a přitom, když se vše vypne, obraz je super.

asi nahraji video aby byl vidět ten rozdíl.
fyluta84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 3. 2016 16:23

Nemaš tam nahodou nastaveny shop mod, že ti to samo meni nastavenia?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 3. 2016 18:00

Já mám 50PFT6550 a nastavení mi určitě drží, protože jsem se stále nemohl dopracovat spokojeného nastavení obrazu, tak jsem spousty večerů strávil v nastavení a všiml bych si nesrovnalostí.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 3. 2016 18:47

leoshavla píše:Nastav 3D vedle sebe obráceně.

Bylo to tím! Konečně to stojí za to, díky :tleskani ;-]
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 9. 3. 2016 18:50

fyluta84 píše:To přepínání na 3D mám stejné... prostě černo... musím vyskočit atd. mám tu 40PFT 6580/12

dále mě SERE to, že se mně automatický mění nastavení, ač to mám všechno povypínané.. (pohyb a clear LCD)

zkus si schválně , i když to máš vypnuté, dát třeba nastavení na max a pak vypnout. Obraz se najednou krásně "vylepší" a běhá nesekaně reálně. (nejvíce je to vidět pri hbb) toto dělám po každém přepnutí z TV na hbb NEBO PO ZAPNUTÍ tv.

už řeším, ale bojím se , že žádný philips v ČR to nepochopí, na telefonu jsou jen slováci a ty že prej se s tím nesetkaly, přitom na světových forech o tom píší. Ten ANDROID to celý po... a přitom, když se vše vypne, obraz je super.

asi nahraji video aby byl vidět ten rozdíl.


Podobný problém jsem zaznamenal. Nicméně nyní již by telka toto dělat neměla. Mnoho uživatelů si stěžuje, přičemž nechápe, že jednotlivé obrazové profily jsou minimálně částečně vázány na příslušné tunery/vstupy. Tedy u jednoho typu je nastavení, kupříkladu režimu OSOBNÍ, zcela jiné, než u dalšího. Tudíž, při přehrávání z USB si uživatel musí profil nastavit, přičemž u stejného profilu aplikovaného na integrovaný DVB-T tuner bude nastavení odlišné - původní/nezměněné. Jestliže obsluha žádá změnu aplikovat u stejného profilu na DVB-T tuner televizoru, musí si s ním pohrát. U některých televizorů lze profily kopírovat do dalších.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 16. 3. 2016 09:53

Hrál jsem si s doporučeným nastavením co jsem našel na youtube a nechápu jednu věc. Nastavoval jsem podle dvou návodů a oba byly ve výsledku trošku jiné, ale oboje měly jedno společné a to hrozně neostrý obraz. Pravděpodobně povypínáním těch vylepšovátek co TV umí, ale s obrazem jsem vůbec nebyl spokojen. U HD vysílání to vypadalo jako nějaké SD vysílání.
Jsem divný, že chci krásně ostrý obraz a nevyhovuje my ono vylepšování obrazu?

Šlo by toto téma spojit s tímhle? viewtopic.php?f=1703&t=1244365&start=0
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků