Philips 55PFT6510/12 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lam3r_ 26. 5. 2016 09:38

Prva aktualizacia bola online. Ked sa to zacalo restartovat, dal som reinstall, nepomohlo.
Potom som stiahol aktualizaciu z Philips stranky a spravil som ju znova, tentokrat z USB. Znova reinstall.
Dalej som skusal v tomto poradi, nic nepomohlo:
- cez android recovery vymazat cache
- flashnut cez android recovery rozbaleny .upg FW
- flashnut cez android recovery rozbaleny .upg stary FW 4.045.001, ktory mi poradili na supporte. Image som dostal mailom. Iny image nemali. Po flashnuti telka bootloop, znova vymazat cache, ale nepomohlo.
- flashol som cez recovery znova najnovsi .upg FW
- reinstall cez menu

Teraz som v stave, ze telka sa restartne nie po 15 minutach, ale cca po 45. Ale to len v pripade, ze nerobim nic "smart". Akonahle sa snazim dostat do nastaveni androidu, zamrzne alebo sa restartuje. Ovladac sa odpaja uz po 2 minutach, tj. nestihnem po reinstalle ani vybrat krajinu. Funguje ale aplikacia na ovladanie cez telefon.

Obcas skape aj obraz z HDMI a TV hlasi, ze proces "ord.droidtv.eum" neodpoveda. Mozno nejaky vyvojar spravil preklep v nazve balicku, ktovie.

Ta TV je proste nepouzitelna. Mam neskutocnu dilemu, ci to dat na reklamaciu a mat s tym starosti dalsich par mesiacov, alebo sa vykaslat na ambilight, vratit to a kupit samsung...
lam3r_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 26. 5. 2016 10:32

Vrátil bych to.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fyluta84 24. 6. 2016 19:10

další nový SW..

pro mě horší.. vypadává funkčnost dálkového ovladače.. pomáhá pouze odpojení od sítě.
fyluta84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 25. 6. 2016 10:16

Zkus znovu párovat ovladač s televizorem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 26. 6. 2016 13:49

Taky mi po nějaké době vypadne ovladač a pomůže jen vypnout TV.

Na nechtěné restartování stačí odinstalovat aktualizaci aplikace Chromecast Android Shell verze 1.1855065
sNOWu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom36 29. 6. 2016 18:58

Zdravím, mám taky problém s nefunkčním ovladačem po aktualizaci. Spárování nepomůže, musí se dělat po každém zapnutí TV, takže musím vytahovat TV ze zasuvky. Máte někdo nějaké řešení? Když hodím tovární nastavení, tak předpokládám, že se mi znovu nainstalují všechny aktualizace, takže i ta poslední, kvůli které nefunguje ovladač. Nebo jestli to půjde reklamovat? Mám Philips 55PFK6510
tom36
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sNOWu 29. 6. 2016 22:06

Ovládat televizi přes aplikaci v mobilu a čekat na novou aktualizaci, která problém vyřeší.
sNOWu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sNOWu 30. 6. 2016 14:02

Vypadávání spárován ovladače lze opravit odinstalováním aktulizace google play services. A vypnout automatické aktualizace.
sNOWu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slamka 30. 6. 2016 17:07

Vcelku som sa pobavil pri citani recenzie, ktora tento televizor pomerne vychvalila.
Realny zivot s tym televizorom je peklo....
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 30. 6. 2016 17:40

Musíš si uvědomit, že stav se mění s každým novým firmwarem. Jak k lepšímu, tak horšímu. A byť zde na fóru na řadu problémů u TV s OS Android upozorňujeme, stejně si je řada uživatelů pořídí a pak zde naříkají.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 30. 6. 2016 19:46

Já jsem spokojený. S každým novým firmware očekávám nové dobrodružství. :-)
sNOWu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radon 1. 7. 2016 13:46

teda tohle si přečíst před týdnem, tak jsem do Androida v TV nešel :-). Takhle mám Sony W805, na začátku se něco nainstalovalo a od té doby jen hraje. A především kvůli mé srdeční záležitosti, přehrávače XBMC (tedy vlastně KODI) vůbec nelituji.
Fakt nevím kde vznikají ta rozdílná hodnocení, ale zrovna mně ten Android vyhovuje.
Logitech Duet, DAC1, K701, Vincent SP-996, Monitor Audio RS1, Wharfedale SW150
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slamka 1. 7. 2016 21:57

Chlape, ked budes mat ten televizor pol roka, potom hodnot.
Po prvom tyzdni som aj ja bol nadseny. Preto ciastocne chapem pozitivnu recenziu. Tie zle veci najdes casom a zistis ze su riadne otravne.
Slamka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 2. 7. 2016 05:40

Rozhodne to nie je pravidlo. Nie kazdy android TV sa sprava ako ten tvoj.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 7. 2016 19:38

sNOWu píše:Vypadávání spárován ovladače lze opravit odinstalováním aktulizace google play services. A vypnout automatické aktualizace.

Jak to odinstaluji? 6550 a stejný problém. Aspoň ten Philips ovladač v mobilu funguje.
m.a.x.i.m.u.s
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků