Philips 55PUS7600 zjištěné závady

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod leoshavla 8. 2. 2016 18:21

Zdravím, má někdo zkušenosti s tímto televizorem. Dnes jsem psal do Philipsu toto.

Dobrý den, zjistil jsem několik závad televizoru, mám aktuální verzi softwaru QV151E.0.5.38.28.
Při hlasovém vyhledávání se televizor někdy restartuje, když se nerestartuje tak hlasově vyhledá, ale podruhé už to nejde.
Někdy nemá signál Wifi, přitom se tváří jako připojen v síti ale síla signálu neukazuje žádné čárky na stupnici, musí se restartovat. Při ovládání přes google cast na yotube, přehraje jedno video a na začátku dalšího videa začne skákat obraz viz obr.2 v příloze. Po přepnutí na HDMI vstup (mám připojen satelitní přijímač) obraz stále skáče obr.2 televizor se musí restartovat. Při ovládání yotube dálkovým ovladačem není problém. Obrazově je televizor na vysoké úrovni až na světlé rohy obrazovky při tmavé scéně. Prosím o vyřešení problémů v novém softwaru, nebo budu muset televizor reklamovat.

Tak uvidím co s tím udělají.
Přílohy
Obr.2.JPG
Obr.2
Naposledy upravil leoshavla dne 9. 2. 2016 17:53, celkově upraveno 1
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 8. 2. 2016 18:37

Vážený uživateli, toto je výrobek, který bych jim okamžitě vrátil, nebo reklamoval. Já nejsem ochoten čekat na novou verzi softwaru při tolika problémech. Navíc nikdo nikde nezajistí, že skutečně nový soft pomůže.

Takové zboží, nechť si firmy nechají pro sebe a své rodiny.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leoshavla 8. 2. 2016 19:05

Ale co koupit jiného ještě jsem zvažoval Samsung UE55JU7002.
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 9. 2. 2016 19:13

Tak tento model resp. jeho letosniho nastupce mam ve vyberu.Napiste jak jste dopadl.O firmwaru Philipsu slysim jen sama negativa.
K tomu Samsungu bych jeste pridal SONY KD-55X8505C nebo 8509C.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leoshavla 16. 2. 2016 14:33

Ještě se neozvali tak jsem jim znovu napsal.

Dobrý den, doposud jsem od vás nedostal odpověď, přitom píšete že odpovíte do 2 pracovních dnů. Mezitím jsem objevil další závady.

1. Při přehrávání z DVD přes Scart, po vypnutí DVD televizor zamrzne nejde přepnout na HDMI nepomúže vyp. zap. musí se odpojit ze sítě.
2. Někdy po vypnutí TV se nevypne připojený HDD přes USB. USB stále pod napětím.
3. Někdy jde obraz trhaně, musí se TV vyp. a zap.
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod gustoh 19. 2. 2016 06:58

Tak ako si dopadol s tym TV ? Mas nejaku odpoved od Philipsu k tym problemom ?
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leoshavla 19. 2. 2016 14:36

Tak mně zatím napsali toto.
Vaši zprávu jsme přeposlali na oddělení, které se zabývá upravou software.

Jinak ty závady se projevují jen někdy. Jak už tu na foru někdo psal, jakoby si TV žila svým androidím životem. (snad nemám nějakého spícího transformera :lol: :-D )
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod leoshavla 4. 3. 2016 21:14

Tak se TV nějak umoudřila, wifi už nevypadává, hlasové vyhledávání nepoužívám stejně to hledá jenom na yotube. Teď jsem koukal na tenis čt4 hd a obraz je boží, ambi taky super.
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod EdyStar 4. 3. 2016 22:47

Po novom firmvére?
EdyStar
Junior

Odeslat příspěvekod leoshavla 8. 3. 2016 19:56

Nový firmware zatím není.
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod leoshavla 24. 3. 2016 21:22

DSC_1431.JPG
Přehrávání přes scart
DSC_1430.JPG
Při zapnutí TV
DSC_1408.JPG
Přehrávání přes scart
Dnes mě televize zase vytočila. Syn chtěl pustit pohádku z DVD. Přehrávač mám propojený přes scart. Dnešní TV s projením scart asi už nepočítají, tv jsem musel asi 5x restartovat, tak jsem napsal opět do Philipsu.

Dobrý den, doposud jsem nedostal odpověď na poslední e-mail . Nový firmware stále není k dispozici.
A navíc mám další negativní poznatky. Pokud se televizor pouští přes scart je to katastrofa. V příloze máte
fotky s chybným hlášením. Ta fotka s pruhy je stav TV po zapnutí, to se projevuje jen někdy, naposledy dnes.
Po prvním vyp.zap TV naběhla, ale obraz šel trhaně po dalším vyp.zap. už to šlo normálně. Tak nevím jestli toto je
výrobek hoden ceny EISA. Zajímalo by mě, jestli mám vadný kus nebo jestli to dělají všechny vámi vyrobené TV, tím pádem
by reklamnace nic nevyřešila, žádám o vyřešení problému.
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 27. 3. 2016 10:39

Opakovaná reklamace vyřeší mnoho. Pokud se 4x různá chyba objeví v rámci záruční doby, lze výrobek vrátit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 8. 4. 2016 07:01

Ahoj Leoshavla.Tak ako pokracuju Tvoje problemy s TV? Mal si ho v servise? Inac vcera vysiel novy FW na tento TV ale este dnes rano nebol na stranke Philipsu na stiahnutie.Tak skus ho nainstalovat potom.Ja mam Philips 43PUS7150 ale nemam s nim ziadne problemy. Akurat nic na neho neinstalujem a pouzivam v podstate len Youtube, Filmbox, pocasie, prehravanie filmov z DLNA. Mam ho uz 4 mesiace.
Tak daj vediet ako bojujes s nim dalej.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 8. 4. 2016 16:46

Někdy může být firmware dostupný dříve přes aktualizační proces vyvolaný přímo z prostředí TV. Jindy zase bude dříve vyvěšen na webu - ke stažení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leoshavla 10. 4. 2016 08:44

V servisu jsem TV ještě neměl. Nainstaloval jsem nový firmware z TV. A zatím jsem vypozoroval že se zlepšilo přehrávání přes scart,TV se už neseká, ale přestal fungovat google cast z mobilu do TV. Takže budu zase psát do Philipsu.
leoshavla
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků