Aplikace SledovaniTV na TV Samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pilous1 8. 10. 2015 06:24

Na webu bohužel žádný telefonní kontakt nemají (asi vědí proč :-) ). Poskytovatel internetu je mezi partnery.

Ještě jsem včera zkoušel podporu přímo od Samsungu. O problému vědí. Vydali nový FW pro televizi (nevím, jestli plošný, nebo jen pro určité typy), který bohužel s aplikací sledovanitv nefunguje. Problém řeší a snad brzy odstraní.

Nezbývá než čekat.
Pilous1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radekvm 10. 5. 2016 18:11

Vzhledem k tomu, že jsem uvedené problematice věnoval posledních 14 dní, shrnu své poznatky:

1. sledovanitv spuštěné prostřednictvím webového prohlížeče vyžaduje instalaci Adobe Flash Player, ale Samsung jej TV od roku 2012 nepodporuje - nelze nainstalovat

2. sledovanitv je potřeba najít v nabídce Smart Hub a spouštět přes SmartHub (nevyžaduje Flash Player)

3. postup jak napárovat TV je následující:
- pustíte aplikaci a necháte stát ve fázi kdy Vám na obrazovce zůstane párovací kod.
- dále je třeba např. z PC se přihlásit na web sledovanitv.cz a nad výběrem kanálů je tlačítko Přidat TV -> kliknete na něj a do příslušného pole vyplníte kod, který zobrazuje TV a kliknete na spárovat.
V tomto okamžiku by se měla TV spárovat a aplikaci jít spouštět bez toho, aby se chtěla pokaždé párovat znovu.

4. pokud nic nepomůže - obnovit/aktualizovat menu Smart Hub a zkusit zvnovu

Tyto dobré rady byly poskytnuty podporou sledovánítv a operátorem Samsung (ale až na druhý pokus, ne všichni si s tím dokáží poradit)

Přeju úspěšné řešení.
radekvm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 10. 5. 2016 19:42

Co jsem měl možnost aplikaci na TV Samsung zkoušet, tak povětšinou problém nebyl .
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubino 11. 5. 2016 16:04

Připojím se s krátkou zkušeností s aplikací sledovanitv na televizi Samsung UE40J6272. Instalace a spárovnání proběhlo bez problému. Přehrávání fungovalo asi dva dny, ale potom aplikace přestala pracovat. Při každém spuštění to psalo "Chvilku počkejte a potom akci zopakujte." Nic nepomáhalo (odinstalace, odebrání tv..), jediné co zabralo bylo vytáhnout tv na chvíli ze zásuvky.
kubino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olekoman 11. 12. 2018 13:14

Mám stejný problém na LG smart. Už si nevím rady co s tím. Vyzkoušel jsem vše co tu píšete a pořád stejný. Po vypnutí tv to chce znovu párivací kód. Vydím, že tu dlouho nikdo nebyl,ale snad někdo pomůže. Díky moc.
olekoman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubino 11. 12. 2018 15:10

SledováníTV používám už dlouho na Samsungu i LG a až na počáteční problémy funguje dobře. Problém je u některých pořadů, které mají velkou sledovanost (sport), tam to může vypadávat. Jinak OK. Spárování si pamatuje. Jinak na webu sledovaniTV si můžete ověřit, zda je daná televize spárovaná nebo ne (max 2 kusy - nemáte jich tam víc?).
kubino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olekoman 11. 12. 2018 15:16

Právě, že jen jednu. Taky mi to jelo dobře až do teď.
olekoman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 11. 12. 2018 20:04

Ono jde o to, jak kdo má rychlý net... a jestli zrovna teď není přetížený.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olekoman 11. 12. 2018 20:10

To si nemyslím, že by to bylo tím. Internet mám dobrý a do teď s tím nebyly problémy.
olekoman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 12. 12. 2018 17:08

Dobrý internet není konkrétní rychlost. Navíc často ještě sdílená s dalšími uživateli nejen ve vlastním bytě. A k tomu nutno přičíst více vytížený internet před Vánoci. Alespoň to tak bývá. Ne, netvrdím, že je to tím, jen že to tím být může.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olekoman 12. 12. 2018 17:19

Myslím spíše jestli to není v nastavení tv. DNS Server a tak. Co tam má být nastaveno. Někde jsem se docetl, že tam ma být 8.8.8.8 ale brácha tam má automaticky a jede mu to.
olekoman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olekoman 20. 12. 2018 21:56

Už žádné nápady jak tv zprovoznit?
olekoman
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků