TV Panasonic 2015 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 1. 3. 2015 13:28

Na avmania.cz vyšel článek, který představuje nové televizory Panasonic pro rok 2015.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cvakatko 2. 3. 2015 13:40

Zajímalo by mě, kdy přijdou nové televize na trh a jaká pak bývá typická politika panasonicu.
Zda se dostupnost starých a nových modelů překrývá, zda jsou novinky nahrazující předchozí řadu výrazně dražší, či zda spíše zlevní stávající.
Jde mi o to, že si chci koupit 55AS640E, kde se mi líbí zejména PVE panel a nevím, jelikož stávající plasma panasonic pořád slouží (s jedním černým řádkem), zda je lépe počkat na novou modelovou řadu. I třeba s ohledem na to, že se mění uživatelské prostředí. Díky.
cvakatko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroj 2. 3. 2015 13:54

novinky budou IMHO výrazně dražší a jestli se vyplatí čekat na novou řadu netuším, ale zázraky bych nečekal
tady dole koukni na vývoj ceny tebou vybrané tv: http://televize.heureka.cz/panasonic-tx-55as640e/
nějak podobně se asi budou vyvíjet i letošní ceny

já jsem nečekal a koupil tuto tv pod 19t. - že by šla ještě nějak výrazněji dolů nečekám, spíš brzy zmizí z nabídky
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 2. 3. 2015 22:59

cvakatko píše:Zajímalo by mě, kdy přijdou nové televize na trh a jaká pak bývá typická politika panasonicu.
Zda se dostupnost starých a nových modelů překrývá.

Nove modely prichadzaju na trh zvycajne v marci az juni. Predaj sa neprekryva, ked uz sa vyrabaju nove tak stare oficialne koncia. Samozrejme obchody ich ponukat budu dalej ak ich maju naskladnene, vacsinou za vypredajove ceny. To ale prirodzen nie je vec vyrobcov.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czechliving 6. 3. 2015 09:40

Nové TV Panasonic 2015 se začínají objevovat už v obchodech a snad budou převažovat VA panely, ale na úkor UHD a zakřivených modelů. Tak to vypadá, že v příštím roce budou pouze UHD modely. Model 50CS630E je na Alze už skladem (VA panel bez nahrávání)
TV: SONY OLED KD-55AF9 - Blu-ray: Pioneer UDP-LX800 - Satelitní receiver: VU+ULTIMO 4K+HDD+Motor - AV Receiver: Pioneer VSX-LX503-B + JAMO S 809 Basic Atmos 5.1.2
czechliving
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 3. 2015 13:04

Budu prevažovať VA, ale paradoxne v tych top modeloch bude IPS.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marekf.197 15. 3. 2015 10:29

Zdravím, som tu nový a potrebujem radu. Chcem si kúpit 50" telku, a rozmýšlam nad novým modelom od Panasonic TX-50CS630E. Chcem len vediet že či sa oplatí kúpit tento model, alebo niečo ine z minuloročnej rady. Pozerat natom budem Freesat SD/HD,PC a filmy a serialy v HD.
marekf.197
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 3. 2015 10:48

S tym novym TV este nema snad nikto skusenost a nie su ani recenzie, takze tazko sa k nemu akokolvek vyjadrit.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xx30 15. 3. 2015 14:15

Blbé je, že u celé nové řady jsem nenašel možnost nahrávat na externí HDD, jen u 2 nejvyšších řad. Nevíte jak to je?
xx30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 3. 2015 16:33

Nahravanie by malo byť podľa oficialnej stranky Panaka dostupne od rady CX700 vyššie. V nižšich radach nemali ani stavajuce modely možnosť nahravania.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků