TV do vylohy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 30. 1. 2015 19:54

To s tím tunerem už neplatí dlouho. Dneska jdou i po monitorech kamerových systémů.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 30. 1. 2015 20:07

s tim tunerem to samozrejme plati a zbytek je na inteligenci kazdeho soudruha
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 30. 1. 2015 20:13

no právě...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 1. 2. 2015 14:29

milej zlatej, az ti prijde na provozovnu nekdy panacek z osy, naslibuje ti hory doly a vsechno bude zality sluncem za par korun, tak se nezapomen podelit o to, jakej to ma progres po nejake dobe (cca do pul roku)

a jinak jestli to myslis tak, jak to dopadlo nedavno a mel by to byt jakoze postup pro pripadny dalsi soudy nizsi instance atd. tak to je taky trochu jina pohadka, protoze soud, nemyslis?
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 2. 2015 15:22

Můžeš to rozvést a upřesnit?
Já znám jen lidi, kterým tahle sebranka ve finále buď úplně zlikvidovala živnost, nebo si od momentu prvního pokusu o kontakt nebrali servítky a podle svojí nátury na ně buď vytáhli palnou zbraň, nebo pustili velkýho psa...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SmokeMan 1. 2. 2015 16:19

je to slozitejsi nez se zda, povodni "plan" od zastupce osy byl na par stovek mesicne, z toho se stalo obratem nekolik tisic mesicne, no a to v tom jeste nefiguruji dalsi "zajmove" organizace. Ano mas pravdu, je to vlastne likvidacni, protoze to v pripadech co znam znamena skoro stejne penize, jako najemne!

Kostic se zrejme ohani vysledkem soudu z jedne putiky, kde meli TV na sledovani home videa, jenze to jeste neni tak uplne jasny, jak se to muze zdat.

Jedina moznost, co vim, se tyka pouze audio stranky veci, tam skutecne staci vyvazat se a dolozit, ze autorka prava platis treti strane (jamendo atd. (tuner nesmis mit))

Jeste pridam dalsi vec, internetove radio, kde bylo cca do deseti lidi na drate, ve spicce 50+, automaticky spadas do kategorie, kdy platis 5000+mesicne, nikoho nezajima, ze hrajes neco, co osa nezastupuje, protoze okamzite ti pohrozi doplatkem az dva roky zpet... tzn. vypnout nebo soud! Dalsi zkusenost, ta vlastne nejlepsi, kdyz sem hraval v klubech, kde se vypalny neplatilo, tam se muselo platit nalevny, jednou za cas prisel a udelal si tam party na ucet podniku, to bylo asi nejlevnejsi :)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 1. 2. 2015 17:31

Krásný příklad k těmhle darmožroutům byl dobročinnej koncert, kdy se sešlo pár kapel, které zahrály pár svých hitovek a vzdaly se svých honorářů ve prospěch nějakého děcáku. Vstupné bylo dobrovolné a vybralo se 62 tisíc, které měly být poukázány na ten děcák. Jenže se ozvalo pět darmožroutů ohledně hudebních produkcí a celkem po organizátorovi zcela ohleduplně vymáhali 78 tisíc. A tak to má být!!!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 2. 2015 19:10

A co je na tom posledním příkladu nejhorší, každej z těch darmožroutů si zcela samozřejmě nárokuje poplatky za VŠECKY interpretovaný díla - neboli ne že by každá ta skupina "chránila" jedny a jiná druhý autory - ne, každá ta banda o sobě tvrdí, že zastupuje všecky a tudíž požaduje výpalný v plný vejšce - načež přijde zástupce druhejch darmožroutů a chce výpalný za to samý... Argumentaci, že už bylo zaplaceno "těm před nima" absolutně odmítají akceptovat. Jediný v čem se shodnou je, že tam kde se jedněm dá dostatečně rezolutně najevo, že žádný výpalný nedostanou (respektive že můžou dostat leda tak pár po hubě), se už neobjeví nikdo ani od "konkurence" ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petrmolnar29 13. 12. 2016 00:36

to Prezdika : INTERGRAM zastupuje zpěváky, interprety hudby a jiné výkonné umělce, ale v tvém případě nemusíš řešit licenční poplatky, jelikož kolektivní správci u Tvé provozovny nemají nárok je vybírat, a kdyby tě otravovali a činili na tebe nátlak, tak je odkaž na judikat Ustavního soudu ČR - VELO CZ vs. OAZA - viz https://www.youtube.com/watch?v=1P9PJIeYgZc&t=2s
petrmolnar29
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků