[Recenze] Philips 50PFH4009/88

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Soldier.Kopi 19. 12. 2014 15:05

Zdravím,chtěl bych se podělit o moje dojmy z nově koupené TV Philips 50PFH4009/88
http://led-televize.heureka.cz/philips-50pfh4009/#section

Koupená na mallu za 10900,-
Chtěl jsem TV s co největší úhlopříčkou za co nejméně peněz,žádné smart funkce apod. Instalace a všechno okolo proběhlo vpohodě,menu a celkově odezva tv naprosto vpohodě. Mám doma SHARP a ten má menu a celkově horší odezvu. Bál jsem se že to bude nějakej šmejd za tu cenu,ale opravdu mě to příjemně překvapilo. Takovej docela realistickej obraz,nezkreslenej (nejsem moc fanda SAMSUNG super efektů,kde je občas místo žlutý skoro zelená atd.) . Pozorovací vzdálenost asi 4-5m. Klasickej příjem z pozemního vysílání přes anténu z tý vzdálenosti jakž takž. Zkoušel jsem nějakej krátkej klip 1080p z flasky,ale TV to nějak nestíhala a flashkou to nebylo pač v mé TV to z té samé flashky lítá vpohodě. Tudíš jsem připojil NTB přes HDMI a pak všechno vpohodě. Ikdyž tv nemá plnohodnotnej 100Hz panel ale jen nějaký 100Hz motion... tak jsem žádný trhaný pohyby nebo neplynulej obraz nezpozoroval. Když to porovnám s mojí SHARP LC40LE732E tak tv má určitě menší kontrast a sytost barev ať jsem se jakkoliv snažil to poladit. CO se týče nerovnoměrnosti podsvětlení tak v daný cenový kategorii OK. Viděl jsem mnohem horší případy a když se na to člověk vysloveně nesoustředí tak ho to nějak neruší.

Když to shrnu tak za mě bych TV doporučil méňě náročnějšímu uživateli,co má hloubš do kapsy a chce úhlopříčku okolo 120cm.
Naposledy upravil MgX dne 19. 12. 2014 18:53, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název vlákna
Soldier.Kopi
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 19. 12. 2014 18:50

Díky za zkušenost... Když časem přijdeš na další pozitiva/negativa - klidně je doplň.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaconCZE 30. 8. 2015 07:56

Ahoj,

tak co po téměř roce, jak to šlape? Padla mi do oka docela. :)
BaconCZE
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků