TX-47AS800E

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bob.bob 28. 11. 2014 21:24

Tak naše CRT to má za sebou :(. Nezbylo nic, než rychlý průzkum možností a po prvotním ohledání mi vychází jako důstojný nástupce TX-47AS800E . Co mě zaujalo, tak že v hodně obchodech není k dispozici. To se doprodává nebo je to tak nový a žádaný model, že se to ještě k obchodníkům nedostává? Nebo hůř, stahuje se pro nějakou výrobní vadu?

Jinak jakou alternativu k TX-47AS800E byste doporučili?

Díky
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 29. 11. 2014 00:58

Minimálně cenově H7000 od Samsungu - třeba.

Ale tak nějak nepíšeš k čemu, co, jak, proč, z jaké vzdálenosti.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 11. 2014 08:55

Alebo Philips 8209 so 4-strannym Ambilightom.

Ale ako pise kolega, chce to viac informacii.

Preco nemaju AS800 v obchodoch sa musis spytat ich. Nie je to brak ktory by stahovali z trhu, no nie je to ani nejaky velky hit.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob.bob 29. 11. 2014 15:24

K čemu, co, jak, proč: ke sledování tv, filmů, na hry, v sedě, leže, ... :-D Ne teď vážně:

V zásadě mi jde o slušný obraz (komu ne), duální tuner (zatím využiju DVB-T, ale celkem bych trval na T2 (nechci se pouštět do diskusí na téma T2) výhledově C). Sledovat se bude televizní noviny, sport a filmy (blueray), youtube, stream.cz, a připojí se k tomu PS4, pak budu řešit i DLNA, mirrolink z tabletu/mobilu a rád bych HbbTv. Bylo by fajn, kdyby se TV dala nastavovat i nějakou android aplikací, ale zas jak často to budu dělat? Hm, důležité to asi teda není. TV nerozumím, ale mám pocit, že když se zeptám nějaké dívčiny, co prodává TV v Electroworldu, zeptám se jí třeba na frekvenci panelu, inputlag, tak bude vědět ještě míň než já a usuzovat směrem "vyšší cena => vyšší kvalita", to asi taky nebude úplně to pravé ořechové. Cenově bych nechtěl jít přes 35k s DPH. Vzdálenost diváků od TV bude 2,5-3m.
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob.bob 2. 2. 2015 13:24

Bych rád občerstvil tohle téma, protože stále nemám uzavřeno. H7000 mi tak nějak stále proplouvá mezi prsty (jsem vázaný na dodávku z Electroworldu nebo Euronicsu, abych měl možnost a) lepší ceny b) vidět před koupí konkrétní kus; ani jeden to nemá na skladě).
Ještě tak měsíc vydržím čekat, ale když se nezadaří, který jiný model kolem 30k (za úhlopříčku kolem 50") bych měl zařadit do výběru? Philips PFS8209 úplně špatně nevypadá ...až na input lag (93ms je už hodně).

Poradíte na co se ještě podívat, když by to neměl být H7000?
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků