Samsung UE32EH5300 a stream videa

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akel 15. 8. 2014 16:19

Dobrý den,
rád bych věděl jesti umožnuje tato TV (Samsung UE32EH5300) přehrávání stream videí? Přes HbbTV se dostanu do iVyslání ČT a jejich archívu s videama, ale video které chci přehrat se jakoby jenom načítá (zobrazuji se načítací čtverečky co běhají zleva doprava :)) ). Nic se ale nespusti a nepřehraje (čekal jsem dost dlouho a pak se to kousne). Přes webbrowser mi videa taky nefungují (treba stream.cz), tak bych rád věděl jestli stream videa televize vůbec podporuje. Na stránkách ČT u HbbTV je ale v podporovaných TV, tak právě jestli se ta "podpora" nevztahuje třeba jenom na "textové a obrázkové" části HbbTV.

Videa přes YOUTUBE spuštěné přes SMART TV v televizi fungují, ukázky filmu v O2TV taky, ale kdyz nainstaluji jine "smart videa aplikace" tak jich spousta taky nefuguje a to jsou aplikace v sekci "samsung", tak ty by asi meli fungovat ne ?
TV je připojena přes router a videa v PC mi přes stejný router funguji - tím lze vyloučit "špatné připojeni TV k internetu" (nastaveno na automatickou detekci), fw. mam nejnovnější dle televize (pres USB jsem jeste nic nedelal)
P.S. Nikde se nemohu dohledat jestli opravdu tato dana TV FLASH prehrava, ale na youtube je video se stejnym typem TV a tam video ktere jemu funguji me nejdou :roll: (stream z fotballu)

Děkuji za pomoc
akel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2014 16:59

Pokud se dostaneš do iVysílání ČT, máš tedy buď HbbTV for Czech aplikaci staženou ve SMART menu TV, anebo již bylo implementováno „natvrdo“ do TV, mělo by to chodit v pohodě. U iVysílání se občas může stát, že se video nerozjede, nebo se kouše. Důvodů je více. Nejdříve bych telku připojil k routeru přes kabel, ne Wi-Fi, abych zajistil, že přenos nevázne zde.

Pokud problém pokračuje, ověř nejnovější verzi softwaru v TV a na stránkách výrobce, popř. aktualizuj. Po aktualizaci obnov TV do přepravního nastavení a obnov i SMART menu. Opět odzkoušej.

Do prohlížeče v TV si zadej třeba tuto adresu -
Kód: Vybrat vše
http://www.adobe.com/software/flash/about/
anebo tuto
Kód: Vybrat vše
http://helpx.adobe.com/flash-player.html
a uvidíš výsledek ohledně technologie flash implementované v telce.

Ač jsi část věcí popsal, reaguji jakoby ne, pro případné další uživatele.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akel 15. 8. 2014 17:32

Zdravím,
tak jsem nadatloval tu stránku a píše mi to ze mám naistalovanou verzi 10,1,105,7

Jestě sem tam nadatloval adresu s tim helpx a dal check now a tam to taky pise 10.1.105.7 system Safari a Linux.

Jinak sem pátral dal a na stránkách samsungu jsem zjistil ze tento model prave umi flash pouze 10.1 :oops:

Jinak TV je připojená přes kabel, je to pouze wifi-ready.
akel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubosov57 25. 10. 2014 13:38

iVysílaní ČT je stále v skušobnom režime t.j. všetky programy aj zobrazené, nemusia fungovať a teda ani nefungujú.
Teraz začína s iVysielaním TVPrima a tam okrem úvodného klipu nefunguje nič - zatiaľ.

Na Slovensku zatiaľ nie je v TVSamsung app ani ikona HbbTv, nakoľko STV sa len pripravuje spustiť iVysielanie, čo je vlastne nutnosťou, nakoľko HD vysielanie nepodporuje teletext.
lubosov57
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 25. 10. 2014 17:17

Jak máš rychlé připojení?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubosov57 30. 10. 2014 10:57

100, ale na wifi k tv rozdelené na 50
lubosov57
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 30. 10. 2014 13:34

Hmm,to by mělo bohatě stačit.
Já mám v ložnici ještě nižší moel UE26EH4510,a ten žádný problém nemá.
Ještě bych zkusil přeinstalovat celé Smart prostředí,tady dát tovární nastavení Smart-ne TV,a znova nainstalovat potřebné aplikace.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků