QE55Q6F info ze Samsung.cz

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kelly01 7. 1. 2018 11:08

Vrazím flešku, nastavím region a jedou korektně..

Jo, nevím co je DLNA ani pwm...
Kelly01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2018 11:42

DLNA a titulky mohou zlobit u různých TV. To je známý fakt. Nicméně vždy je varianta nainstalovat DLNA server třetí strany - kupříkladu Serviio, které umožní vypálit titulky přímo do filmu... tudíž jsou následně vidět.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod czervv 7. 1. 2018 17:28

Tak jsem se byl dnes podivat na TV v Electroworldu a TV vypada zajimave. Ma ji nekdo uz doma a podeli se o zkusenosti? Jinak porovnaval jsem to s vystavenou UE55MU7072 a na prodejne jsem nevidel nejaky zasadni rozdil - ale je pravda, ze tam bezely pouze jejich promo videa.
czervv
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 7. 1. 2018 18:01

Pokud by to měla vyhrát MU7, tak bych doporučil spíš MU7002 -na papíře ti vypadá stejně, ale přitom je to obrazem lepší než MU7072/MU7042 ....má lepší HDR díky vyššímu jasu.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Silvarts 7. 1. 2018 22:04

Kelly01 dej nám nějaký bližší info :) popřípadě zkus, pokud máš, ps4 pro v HDR jak to vypadá a dej vědět, taky nad ní dost uvažuju. Určitě ale zkoukni nějaký videa nebo si pohraj s nastavením, udělá to dost :) Díky
Silvarts
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Airacobra 14. 1. 2018 11:23

Zdá se mi to nebo ta Q6F z velkých českých shopů právě zmizela?
Airacobra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czervv 14. 1. 2018 11:38

Taky jsem si toho vsimnul.Mozna jenom nestihaji vyrabet a je vyssi poptavka.
czervv
Junior

Odeslat příspěvekod Kelly01 14. 1. 2018 12:10

Pohrát s nastavením bych si mohl, to jo, ale musel bych najít nějaké doporučené nastavení bo nejsem odborník..
Jinak mám PS4 pro i Xbox One, ovšem nevím co a jak zkusit, jsem běžnej uživatel..

Některé ripy mi kostičkují, některé ne, ale bude to asi jejich kvalitou, zkouším je od 15 do cca 60GB - teď je zkusím v noťasu a uvidím jestli to bude stejný nebo OK..

A už jsem narazil na rip u kterého mi to napsalo že TV nepodporuje zvukový formát, byla to nějaká Wonder Woman kolem 65GB-už jsem to ale smazal tak nenapíši která...

A málo vstupů USB jsem vyřešil rozbočovačem, takže mám připojené 2HDD a asi 4 flešky najednou, vše funguje..
Kelly01
Kolemjdoucí

Předchozí stránka