Připojení bez kabelu Naplno

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 2. 10. 2017 19:07

Má už někdo zkušenosti? Vodafone už prý převádí klienty z verze + na Naplno, nikde ale není konkrétní informace. Kdo máte, prosím napište jakých jste si všimli rozdílů a jak to je s FUP, s rychlostí a prostě zkušenosti z praktického používání. Od Vodafonu se totiž jakýchkoli informací asi nedočkáme, jelikož ten v celé záležitosti hraje mrtvého brouka a nechce se vyjadřovat ke zhoršení podmínek Připojení bez kabelu+ změnou na Naplno. Ani se jim vlastně nedivím, je lepší mlčet než přiznat že zhoršili a zabili vše co šlo. :twisted:
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Robert.Hujer 2. 10. 2017 20:29

Nechapu troleni za kazdou cenu...
Odstoupit od smlouvy muzes (pokud prechazis z + na Naplno)...
Informace si muzes zjistit u Vodafonu primo, muzes delat printscreeny z chatu nebo nahravat hovor, pokud jim neduverujes... Ale asi vic veris informacim od nekoho, koho neznas... Navic s tou informaci nemas jak nalozi, krom toho, ze jejich sluzby nevyuzijes/odstoupis od smlouvy...
Pokud je to stale malo, mas 30 denni lhutu na vyzkouseni... Ale to je asi min, nez info od anonyma...
Robert.Hujer
Junior

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 3. 10. 2017 14:11

Robert.Hujer: Založeno nové vlákno, vzhledem k faktu že Plus již přestává existovat, pro diskuze o tomto tarifu. To že vyjádřím svůj názor, který zase není tolik zcestný - jak by si pochopil, kdyby si tento tarif používal a třeba neměl jinou volbu i do budoucna než jej používat (jako mnoho lidí, bohužel)- je moje věc a bohužel i smutný fakt. Stejně jako je fakt, že operátor nikde neuvádí nic bližšího a dělá si s tarifem co se mu zlíbí, podmínky a termíny nového Naplno, se totiž měnily opakovaně. A pokud by si věc sledoval, věděl bys třeba, že i teď nabízí/nabízel Vodafone možnost lidem kteří tarif mají, nově verzi Neomezeně (na vlastních stránkách), což opět popřel a nazval chybou. Neví co nabízí a když se já, jakožto "klient" zajímám o tarif podrobněji a rád bych měl všechny informace, které mi není Vodafone schopný dodat, tak trolím?

(Popravdě je mi naprosto šumafuk co si myslíš, vlákno jsem založil protože jsem chtěl oddělit Plus a Naplno. Tudíš další debatu zde na toto téma vidím jako nesmyslnou, to by totiž bylo jen trolení, nikoliv debata o praktických zkušenostech s tarifem.)
Ondatra2222
Junior

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 9. 10. 2017 15:38

Zobrazuje se vám také po nastavení počtu dokupů dat v DataLimit na volbu neomezeně upozornění "Nastavený limit dokupů dat je vysoký. Zvažte prosím aktivaci Připojení bez kabelu Naplno - neomezeně. Může to být pro vás výhodnější."? Volbu není potřeba ani potvrdit a hláška se zobrazí. Testoval jsem i na jiných prohlížečích, jelikož Vodafone to (opět) označil za chybu, kterou údajně odstraní, ale ani teď mi hláška nezmizela, což teda beru jako další chybu, asi...

(Někde jsem četl odpověď, že jde o chybu a "i kdybychom měli něco nového, nemohli bychom vám to říct předem", což působí přinejmenším zmatečně.)
Ondatra2222
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků