Samsung Galaxy S7/S7 Edge - voděodolnost

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 27. 3. 2016 10:52

Osobně by mne nikdy nenapadlo zkušet jen tak z legrace, zda telefon je nebo není vodotěsný. Ale budiž - inzerují to, tak by to tak mělo být.
Na druhou stranu se ani nedivím servisu, že nechce posuzovat reklamaci po telefonu a v tomto případě odkáže reklamaci na kamennou provozovnu.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 27. 3. 2016 11:38

Tak ono co taky od S7 agentů čekal, že prijedou k němu domů a dají telefonu dýchání z úst do úst :) Más 2 možnosti- vrátit telefon prodejci a pozadovat vrácení penez -telefon pujde na posouzení do servisu.. A nebo poslat telefon rovnou do servisu. Podle papírku poznají, že do telefonu vnikla voda ale asi taky budou zkoumat těsnění u šuplíku na SIM a ja šuplík lícuje...
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 27. 3. 2016 13:29

Ano. I me by donedavna nenapadlo ze srandy macet telefon,ale dal jsem temer 23.000 tezce vydelanych korun za neco,co se pysni certifikaci IP68,protoze se casto pohybuju v prasnejsim prostredi a ne vzdy mam moznost si pred telefonovanim umyt ruce,tak se mi zdala moznost drazsiho telefonu ktery muzu umyt proste lepsi nez kupovat nevzhledny a tezky Catterpillar.
Kdyz si koupite vodotesne hodinky taky nepremyslite nad tim zda je v desti nebo pri sprchovani sundat z ruky,ne?

2Fajn.snedk: Ne dychani z ust do telefonu jsem opravdu necekal,ale pokud se samsung prsi premiovym servisem,ocekaval jsem nabidku na odvoz a klidne i trosku profesionalni psychologicke podpory ve stylu ze se to jiste vyresi a pravdepodobne mi tel po prozkoumani vymeni. To je vse.
I operatori od mobilnich operatoru jsou sdilnejsi.
Jestli to nekdo nechape,je to jeho vec.

Jedno je jiste,telefon jsem 100% pouzival dle zarucnich podminek a to ze byla vlhka SIMkarta jeste neznamena ze do founu vnikla voda zrovna tudyma.
Stale verim v profesionalitu Samsungu a v patek si o tom s nima popovidam.
BATMANZLIN
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 27. 3. 2016 13:34

Určitě dej vědět, jak si dopadl s reklamací. Galaxy S7 si chci koupit právě kvůli IP68 a chtěl bych mít 100%, že když telefon utopím, že mi reklamaci uznají.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 27. 3. 2016 13:47

Jestli si někdo myslí že pojištění telefonu se vztahuje na úmyslný poškození tak se mýlí.. navíc většina výrobců garantuje sice ip68 ale pokud se dostane voda do přístroje tak se na to reklamace nevztahuje!
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 27. 3. 2016 13:54

Já nehodlám telefon nějak úmyslně poškozovat, pouze bych rád fotil v bazénu a při vodních radovánkách...Takto jsem před rokem utopil svoji Sony Z3c a měl jsem co dělat aby mi byla uznaná reklamace. Nerad bych zaplatil skoro celou svojí výplatu za telefon s kterým se jednou vykoupu a budu ho moc vyhodit.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 27. 3. 2016 18:26

Ty vaše frajeřinky v hospodách s vodotěsností čtu forum XPERIA a né všem uznali reklemace na utopený mobil i když maji IP68 a zbyli jim jen oči pro pláč a teď u Z5 úplně změnili záruční podmínky na vodotěsnost.Beru vodotěsnost jen jako bonus kdybych někde promokl ne abych se s telefonem čvachtal v bazénu.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niro.van.colsa 27. 3. 2016 18:55

Díky za doporučení, nainstaluji všechny, vyzkouším a ten nej si nechám. :-)
niro.van.colsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 27. 3. 2016 19:04

Souhlas. Navíc, když 23k jsou pro mne těžce vydělané peníze. Není od věci, prohlédnout si vodotěsná pouzdra pro foťáky nebo kamery - tam by člověk pochopil, že něco, co má otevřené konektory, asi moc vodotěsné nebude, resp. ne na focení v bazéně.
Je hloupé, že Samsung to takto prezentuje a ještě hloupejší je, to zkoušet.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 27. 3. 2016 19:14

Hovn*, Samsung prezentuje S7 jako IP68, tak to chci využít. Tady nejde o nějaké machrovaní v hospodě ale telefon využívat na 100%, když za to dám takové prachy.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod bru7us 27. 3. 2016 19:23

Hlavne Tamtung to ma postavene tak, ze na proniknuti kapaliny do telefonu nejde pouzit zaruku:
Obrázek
Je potreba si precist posledni vetu...
Samozrejme ze je to pomerne prasarna - ale v reklame mnohem lepe zni "telefon splnuje IP68" nez "telefon je IP68, ale kdyz se do nej dostane voda tak mate smulu".
Sony se spalilo s plnou zarukou a u Z5 uz ji nedavaji i kdyz je porad IP67...
Apple ac je moda na ne nadavat vyrabi iPhone 6s podle testu tak ze splnuje IP67-8, ale nikde to neinzeruje - coz je slusnejsi reseni, kdy je clovek rad co vse mu telefon prezil a zaroven nema potrebu ho hazet do piva.
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 27. 3. 2016 19:42

Bru7us: +1
FatalError.cz: A SamsungSamsung, se snad chlubí, že se s ním můžeš koupat v moři, nebo v bazenu? Je to testováno ve velmi specifických laboratorních podmínkách s minimálními změnami v tlaku atd. Je to stejné jako s vydrží na akumulátor, nebo test mechanické odolnosti. Ber to jako bonus když zmoknes, na foceni pod vodou máš jiná zařízení.
A k tomu topení telefonu před zraky kamarádů jen jedno- "Bez komentáře".
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 27. 3. 2016 19:44

ať čtu vše dokola a poslední větu obzvlášť, nic o tom že neuznají záruku tam není...jen že nehledě na IP68 se může stát že tam voda nateče a přístroj se tak může zničit....

Koupat ho nikde teda jako S5 radši nebudu, ale představa že si ve vaně čtu v telefonu na netu a spadne mi do vody, já ho hned vyndám a třeba mi do něj nateče voda a bude v pytli, mě trochu děsí.....tak aspoň že je tu to pojištění....za 990kč to bude furt levnější než to platit pak celý
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 27. 3. 2016 21:30

Přesně Sony se spálilo ze začátku při vytopení měnili kus za kus poté když se jim reklamace začali hromadit tak přehodnotili situaci a u Z5,Z5C úplně změnili podmínky reklamace vytopením.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 28. 3. 2016 10:39

M.BoBo píše:Bru7us: +1
FatalError.cz: A SamsungSamsung, se snad chlubí, že se s ním můžeš koupat v moři, nebo v bazenu?


Toto je officialní Youtube Samsungu a jejich představení Galaxy S7. Samsung zde říká bázen(pool) a sprcha(shower), takže pokud to není pravda, tak se jedná o klamání zákazníku.

https://www.youtube.com/watch?v=cyohHyQl-kc

Čas cca 1:35

Nechci se tu nějak hádat nebo někoho chytat za slovo. Já se těšil, že si koupím nový S7 a v létě budu natáčet děcko u bazénu a aquaparku a budu vědět, že když konstrukční chybou vnikne do telefonu voda, že mi uznají reklamaci. To je celé co řeším.
FatalError.cz
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků