Můj Vodafone - slaví 5 let, dárky pro všechny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 3. 2017 19:04

Právě nyní slaví páté narozeniny aplikace Můj Vodafone. V průběhu svého virtuálního života se naučila push notifikace nebo přijímat přihlášení otiskem prstu; ostatně používá ji okolo 300 000 uživatelů. Většina z nich s ní tráví nejčastěji ranní cesty do práce a oběd, ale hodně také podvečerní cesty domů. Své narozeniny oslaví aplikace právě se svými uživateli, které obdaruje třeba daty zdarma nebo body do Vodafone galerie. Dále jsou připraveny soutěže o chytré telefony nebo extra kredit za dobití. Nikdo neodejde s prázdnou.

Oslavy 5. roku se neobejdou bez dárků. Proto si Vodafone připravil pro uživatele aplikace Můj Vodafone mnoho dárků a soutěží. Stačí, když uživatelé vstoupí do aplikace a nechají se navést bannery. Každý z nich si vylosuje nějaký dárek, například data až do 2 GB na měsíc a další drobné výhry. Uživatelé navíc mohou soutěžit v pěti kolech o chytré mobilní telefony, například Samsung Galaxy A5 2017, Vodafone Smart ultra 7 nebo o iPhone 7.

V následujících několika týdnech budou uživatelé aplikace informováni SMS zprávou a push notifikací o možné výhře telefonu za korunu. Zároveň každý, kdo si dobije kredit přes platební kartu ve výši alespoň 250 Kč, získá 25 % kreditu navíc zdarma.

Zákazníci, kteří jsou i uživateli aplikace Můj Vodafone, se ale mohou od půlky března těšit ještě na další soutěž. Budou o ní také informováni přímo v aplikaci Můj Vodafone. Nejlepší hráči získají jako výhru data nebo telefony iPhone.

Pravidla soutěže zde : https://www.vodafone.cz/o-vodafonu/ke-s ... -moje-nab/

Doba soutěže. Soutěž probíhá v době od 1. 3. 2017, 10:00 hod. do 3. 4. 2017, 10:00 hod. (dále jen „Doba soutěže“) a je rozdělena do pěti samostatných soutěžních kol specifikovaných v čl. 5 těchto Pravidel (dále jen „Soutěžní kola“).

**************************************************************************************
**************************************************************************************

Už to tady testuji pár minut. Zatím tyto výhry :

1. na sim kde je paušál a faktury tak na 700 - 800 Kč měsíčně - výhra = 2 GB dat na 1 měsíc 8-)
2. na sim která byla poslaná zdarma Vodafonem - výhra = 100 MB internetu denně po dobu 30 dní :D - celkem tedy 3 Gb na měsíc :tleskani

Celkem zatím vyzkoušeno asi 10 předplacenek ( na jedné výhra těch 100 MB denně po dobu 30 dní )
z toho asi 4 aktivně používané a dobíjené a s útratou a 6 nepoužívaných a bez jakéhokoliv dobití a útraty. Tu výhru získala ta co nebyla nikdy použitá a ani dobitá, Jen někdy před 3 měsíci aktivovaná.

a dvě sim s paušálem ( jedna platby +- 700 Kč a jedna +- 50 Kč, výhra ty 2 GB na té s vyšší fakturou )

Telefon nevyhranej žádnej, další 4 týdny soutěže před náma. o<:)

* Aktivace dárků do 24 hodin.
** A na další předplacence výhra - Získejte 100 MB denně na měsíc ( tam jsem to zatím neaktivoval, tak snad ta výhra nezmizí :D )
*** A na další předplacence výhra - 100 MB denně na měsíc, zatím neaktivuji :D
**** A další předplacenka s výhrou 100 MB na měsíc, to už je 12 GB celekm :D :tleskani 8-)

Takže s 16 ti předplacenek 4 kusy vyhrály 100 MB na měsíc denně, jsou to nedobíjené a nepoužívané karty. Takže snad lze konstatovat, že každá přibližně 4tá předplacenka vyhraje tento pěkný dárek ;-)

****** Pozor, mylně jsem myslel, že je to 100 MB na den jen tak, ale to se jen přičte k 25 MB co jsou placené jako připojení na den. Takže nic moc.
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 4. 3. 2017 07:51, celkově upraveno 4
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 3. 3. 2017 19:39

Hm docela dobrý...
No mě by úplně stačily náklady na telefonování jako v Polsku, tak jak TO doporučil ministr průmyslu a obchodu (načež byl odvolán, ani nepodal demisi...)

Telefonování - bez limitu/bez limitu
SMS - 20gr/bez limitu
Mobilní internet - 5/10 GB
CELKEM cca 360/480 CZK/měsíc (úvazek na 24M) ale jde to i levněji!
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 3. 3. 2017 20:23

Funguje. Ty 2GB do 3.4. se hodí, mých normálních 4GB mi obvykle nestačí.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 4. 3. 2017 07:45

Ředitel ČTÚ: Mas opravdu 100MB/den zdarma? Zkusil jsem jednu volnou predplacenku a nabizi mi to 100MB/den k pripojeni na den. To chapu tak, ze kdyz se pripojim a strhne se mi 25Kc, tak budu mit misto 25MB FUPu 125MB. Takze pri kazdodennim pripojeni utratim cca 750Kc/mesic.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 3. 2017 07:46

Jj máš pravdu, je to jak píšeš ty. Takže zase takový dárek nedárek respektive dárek který si nechají zaplatit. Zřejmě je tam opravdu hlava osvícená tento markeťák co to vymýšlí. :D . Teď na to zrovna hledím na ty podmínky. :-\ Je možné to použít i v dubnu. No ale to je pro mě výhodnější O2 SK, tam mám za 7 Kč - 250 MB na den.

Zase je zde tedy jako na vánoce problém s chápáním dárku. Dárek se dává zadarmo, není za něj nutno platit. U Vodafone je to ale jinak. Když zaplatíte, dostanete dárek. Zvláštní ta logika, čím asi ten člověk co to vymyslel přemýšlí ? :D

************************************************************************************************


dárek

Webové definice

Dar je něco cenného nebo žádoucího, co se prostřednictvím darování dobrovolně převádí z majetku dárce do vlastnictví obdarovaného, a to bez protihodnoty.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Dárek
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 4. 3. 2017 10:04

A co je na tom k nepochopeni proste kdyz si neco zaplatis dostanes dodatecnej darek (bonus).Tady spousta lidi zneuziva vseho a pak se divite kde jsme jako stat
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod foxl 4. 3. 2017 10:13

Pravda pravda. Vidím to tak, že když dárky tak pro všechny. Já už svůj dostal :-D od příštího účtovacího období mám platit o 49 kč víc.
foxl
Junior

Odeslat příspěvekod michal fcs 4. 3. 2017 11:29

já taky, mám platit víc o rovných 200,- (298 > 498)
michal fcs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 21698 4. 3. 2017 20:19

Tohle at si strci Vodafone do .......
21698
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 5. 3. 2017 14:02

Tak dárek 10 GB za nutnost zaplatit 99 Kč ještě ušel, to bych jim to zneužití termínu akceptoval i 12x do roka a ne jen 2x :-). "Darovat" dnes 100 MB za 25 je už značně trapné.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrantaL 6. 3. 2017 13:24

Hláška "DATA jsou doma. V dubnu to zkuste zas"
Připsáno nic nebylo.
LG OLED55C8, VU+ Zero 4k, Logitech Harmony 950, Pioneer SC-LX59, OPPO 203 CFW a Magnat Quantum 675 5.1 sub 6725a
FrantaL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hadzi 6. 3. 2017 14:06

Já dnes aktivoval a připsali do hodinky.
Jen tedy doufám, že ty 2Gb jsou opravdu na měsíc a né do konce zůčtovacího období, které mám za týden.
Hadzi
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 6. 3. 2017 22:57

Melo by to byt na aktualni obdobi a pak jeste jednou na dalsi (asi opet v aplikaci?).
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 7. 3. 2017 07:43

Dobrý den,
dárek 2 GB platí na aktuální a následující období. V případě, že by se vám do 24 hodin neaktivoval, napište nám prosím přes http://tam.je/forum. Tomáš
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 3. 2017 08:56

Dotaz na Tiskové oddělení Vodafone - zjistil jsem, že na jedné sim kartě kde je Předplacený tarif nejde hrát o telefony. V Moje nabídky je možnost jen - Získejte 25% kreditu navíc a nebo Získejte body do Vodafone Galerie. Možnost si zahrát o telefon nikde. WTF ? 8-S

*******

A na jiné sim kartě s Předplaceným tarifem na které nebyly aktivované Data na měsíc 100 MB denně to píše Data jsou doma! V dubnu to zkuste zas a pod tím je Získejte data 100 MB denně na měsíc. :D Ňák ta soutěž hapruje. Asi to nestíhá vyhodnotit, kdo málo platí aby nic nedostal.

Obrázek

Ale možná jsem ten dar / nedar zase nepochopil a Vodafone se překonává a nabízí dalších 100 MB až se vyčerpá těch prvních 100 MB + 25 MB při připojení na den. To by bylo 225 MB na den za 25 Kč :hm

******
No pravděpodobně je to chyba Vodafone, ale když to tu mám tak berevné na bílém, tak bych to mohl požadovat ne ? 225 MB na den za 25 Kč :D Já vím, je to pitomost, když u O2 SK mám 250 MB za 7 Kč, ale třeba to někdo nemá a využil by to.
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 7. 3. 2017 09:28, celkově upraveno 5
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků